Visa Jūsų kelionė – vienoje pakuotėje

Visapusiškai tinkama, tačiau labai našiai veikianti variklio alyva… Tai gali atrodyti neįmanoma, tačiau CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 C3 įrodo, kad tai įmanoma! Sintetinių bazinių alyvų ir aukštos kokybės priedų derinys užtikrina puikią visų variklio dalių apsaugą. Vienas iš papildomų privalumų – puikus alyvos skystumas esant žemai temperatūrai, kuris užtikrina, kad alyva greitai pasieks visas variklio sudedamąsias dalis po užvedimo.

Toks skystumas taip pat leidžia sumažinti degalų sąnaudas! Jos trintį mažinantys priedai, mažinantys CO2 emisiją ir degalų sąnaudas, dar labiau sustiprina šį efektą. CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 C3 savo tikrąjį potencialą parodo esant aukštai eksploatavimo temperatūrai. Ji išlaiko visas našumą didinančias savybes esant sudėtingoms sąlygoms, todėl galite atrasti naujas ribas.

Eksploatacinių savybių įrodymas

Teigti apie produkto pranašumą lengva, tačiau „Champion” tai irgi įrodo! CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 C3 gavo daugybę įvairių variklių reiklumo patvirtinimų iš įvairių originalios įrangos tiekėjų, o tai įrodo, kad tai tikrai yra visapusiškai aukštos kokybės variklinė alyva! Jos platus pritaikomumas dar labiau padidėja, nes kai kurios specifikacijos, pavyzdžiui, „GM dexos 2tm”, yra atgal suderinamos su senesnėmis GM ir „Opel” specifikacijomis.

BMWLONGLIFE-04
GMDexos 2
MG229,51
229,52
VW502 00
505 00
505 01

CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 C3

Išskirtinė variklio apsauga esant žemai ir aukštai darbinei temperatūrai
Ši sumažinto peleningumo formulė apsaugo visą papildomo apdorojimo sistemą.
Mažesnė CO2 emisija ir geresnė degalų ekonomija dėl puikaus skystumo ir trinties mažinimo savybių.
Šį produktą galima naudoti įvairiuose automobiliuose iš pagrindinių rinkoje pirmaujančių transporto priemonių gamintojų, pvz: „Volkswagen”, „Mercedes-Benz”, „Mazda”, „Audi”, „Renault”, „Opel”, BMW,…