Našumas, efektyvumas, gamintojų sertifikavimas: patobulinta variklinė alyva turi viską

Ką sugalvojo „Champion” tyrimų ir plėtros inžinieriai? Palyginti su ankstesne CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 LL III alyva, ji patobulinta dėl naujų MB 229.52 (oficialus patvirtinimas) ir patobulintų API SP specifikacijų. Pagal šias dvi specifikacijas reikalaujama geresnio stūmoklio švarumo, degalų ekonomijos, apsaugos nuo nusidėvėjimo ir korozijos prevencijos, kurių labai reikia eksploatuojant šiuolaikinius variklius.

Su 5W30 C3 LL III vis dar siejamos esamos ACEA C3, VW 504.00/507.00 (oficialus patvirtinimas) ir BMW LONGLIFE-04 (prašoma oficialaus patvirtinimo) specifikacijos, todėl šis produktas turi daug daugiau privalumų.

Pradėkime nuo klampumo. Mūsų 5W30 C3 LL III klampa yra maža, kad variklis sunaudotų kuo mažiau energijos, reikalingos tepalui pernešti per visus jo komponentus. Tai svarbu, nes padeda mažinti degalų sąnaudas, tačiau tai turi ir vieną kabliuką – ar variklis vis dar gerai suteptas?

Taip, žinoma! Champion inžinieriai naudoja aukštos kokybės priedus, kad būtų sumažinta trintis ir pailginti alyvos keitimo intervalai, kad automobilis ilgiau važiuotų keliu.

Kalbant apie išmetamųjų teršalų kiekį, ši naujoji alyva padeda išlaikyti sveikus po išmetamųjų teršalų apdorojimo įrenginius, tokius kaip GPF ir DPF, mažindama sulfatuotų pelenų, fosforo ir sieros (SAPS) kiekį išmetamosiose dujose. Tai reiškia, kad Champion alyva su vidutiniu SAPS kiekiu padeda išmesti mažiau kenksmingų teršalų ir kietųjų dalelių.

Dažna problema, su kuria susiduriama naudojant ilgaamžes alyvas, yra ta, kad jos gali suirti arba pradėti kelti koroziją variklyje. „Champion” inžinieriai užtikrino, kad 5W30 C3 LL III alyvos oksidacinis stabilumas būtų didesnis, kad dar labiau pailgėtų jos tarnavimo laikas, o kartu pagerėtų alyvos antikorozinės savybės, kad alyva būtų dar ramesnė.

Viena iš svarbiausių variklio tepalo funkcijų – apsaugoti vidinius komponentus ir pailginti bendrą variklio tarnavimo laiką. Ši sudėtis ne tik padeda sumažinti mažo greičio pirminio užsidegimo (LSPI) lygį, bet ir apsaugo nuo susidėvėjimo, padėdama pašalinti kenksmingą nuosėdų ir dumblo susidarymą variklyje.

Tai taip pat reiškia, kad dirbtuvės ir technikai visoje Europoje gali būti tikri, kad į savo klientų automobilius pila neįtikėtinai aukštus standartus atitinkančią pramonėje pirmaujančią variklinę alyvą.

Galiausiai, mūsų OEM SPECIFIC 5W30 C3 LL III užtikrina puikią automobilių parko aprėptį, nes ją galima naudoti maždaug 112 milijonų Europos automobilių, o tai reiškia, kad dirbtuvės ir technikai gali aptarnauti įvairius automobilius naudodami tik vieną aukštos kokybės variklinę alyvą, kuri užtikrina puikią apsaugą ir ilgaamžiškumą.

Pasišventę našumui ir kokybei, kuriame tepalus čempionams!